EKSKLUZYWNE DOMY I WILLE Z BALI

Zadzwoń: 608 299 790

Domy z bali

Buduj z drewna DOM Z DUSZĄ
Domy z bali

Drewniane domy z bali: piękne, przyjazne i zdrowe

Jeszcze do niedawna drewniane domy z bali były dość drogą inwestycją, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty budowy tradycyjnych murowanych obiektów. Obecnie domy z drewna stają się coraz bardziej popularne, a koszty budowy tego typu obiektów w dużej mierze zrównały się z cenami budynków murowanych. Domy z bali są cenione przede wszystkim za naturalny materiał, który sprawia, że są one ekologiczne, przyjazne oraz zdrowe.

Domy z bali producent

Nasza firma została założona z myślą o wszystkich tych osobach, które chcą zamieszkać w pięknym, trwałym i zdrowym domu z drewna. Specjalizujemy się w budowie drewnianych domów z bali głównie w promieniu 100 kilometrów od miasta Kraków, ale na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie wznieść obiekt z drewna w każdym regionie Polski.
Dzięki temu, że współpracujemy z biurem architektonicznym, jesteśmy w stanie zaproponować duży wybór gotowych projektów domów z bali, wśród których można znaleźć zarówno parterowe domy z drewna, jak i piętrowe, z podpiwniczeniem lub bez.

Domy z bali projekty

Solidność oraz jakość pochodząca prosto z natury

Domy drewniane z bali wykonujemy z różnych gatunków drewna: modrzewiowego, sosnowego oraz świerkowego. Najlepsze jakościowo są budynki wznoszone z drzewa modrzewiowego, gdyż jego odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne jest dość wysoka. Standardowo budujemy domy z bali z drewna świerkowego, które pozyskujemy zimą z górskich lasów południowej Polski. Pora ma w tym przypadku dość istotne znaczenie, bowiem drzewo nie produkuje wówczas soków, gwarantując odpowiednią trwałość, elastyczność oraz wytrzymałość.

Wszystkie wznoszone przez nas domy z drewna są estetyczne, trwałe i cechują się wysoką jakością. Do budowy tego typu obiektów wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały oraz technologie, które w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów.

Klientom, zarówno z okolic miasta Kraków jak i całej Polski oferujemy kompleksowe wykonanie domu z bali pod klucz, a także fachową pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego projektu. Drewniane domy z bali wznosimy w przeciągu kilku tygodni, na przygotowanych wcześniej fundamentach.

Domy z duszą

Każdy wybudowany przez naszą firmę dom z drewna odznacza się stosunkowo niedużym ciężarem konstrukcji, estetyką oraz specyficznym mikroklimatem. Domy z bali nie promieniują i dlatego nie są utajonymi niszczycielami naszego zdrowia. Gwarantują naturalne oddychanie ścian, tworząc środowisko przyjazne ludzkiemu organizmowi.

Domy drewniane DOM Z DUSZĄ Dom z bali DOM Z DUSZĄ Projekty domów z drewna DOM Z DUSZĄ Dom drewniany Z DUSZĄ Projekty domów drewnianych DOM Z DUSZĄ

Poza budową drewnianych domów z bali w okolicach Krakowa, wszystkim klientom oferujemy także szeroką gamę usług dodatkowych. Wśród nich można znaleźć między innymi usługi związane z renowacjami budynków murowanych poprzez montaż elewacji z drewna.

Skontaktuj się z nami
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015
realizacja: Strony internetowe Kraków ememstudio ememstudio