EKSKLUZYWNE DOMY I WILLE Z BALI

Zadzwoń: 608 299 790

Drzwi drewniane

Drzwi z drewna: Kraków

 

Nasza firma prowadzi działalność produkcyjną głównie dla Klientów na terenie miasta Kraków, oferując wszystkim klientom starannie wykonane, trwałe i wytrzymałe drzwi z drewna. Koncentrujemy się na produkcji zewnętrznych i wewnętrznych drzwi drewnianych, wykorzystując do tego celu naturalny i ekologiczny surowiec, jakim jest drewno.

Drzwi z drewna Drzwi przeciw włamaniowe z drewna Drzwi wewnętrzne z drewna Drzwi drewniane Dom drewniany Z DUSZĄ

Wszystkie drewniane drzwi oferowane przez naszą firmę na terenie Krakowa i okolic znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej: restauracjach, hotelach, lokalach handlowo-usługowych. Precyzyjna obróbka oraz wyselekcjonowane gatunki drzew sprawiają, że nasze drzwi z drewna gwarantują wieloletnią trwałość oraz wysoki komfort użytkowania.

rewniane drzwi wykonujemy w różnych rozmiarach oraz kolorach. Szeroka gama produktów pozwala idealnie dopasować drzwi z drewna do charakteru budynku czy mieszkania, stanowiąc przy tym dekoracyjny element wystroju wnętrza.

Na indywidualne życzenia klientów oferowane modele drzwi jesteśmy w stanie wzbogacić w wysokiej jakości listwy i przeszklenia antywłamaniowe.

Skontaktuj się z nami

powrót do innych usług budowlanych

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015
realizacja: Strony internetowe Kraków ememstudio ememstudio