EKSKLUZYWNE DOMY I WILLE Z BALI

Zadzwoń: 608 299 790

Okna drewniane

Wysokiej jakości okiennice drewniane: KrakówDrewno jest jednym z najstarszych i zarazem najtrwalszych surowców wykorzystywanych do produkcji okien. W naszym zakładzie produkcyjnym w niedalekiej odległości od Krakowa wykonujemy solidne i estetyczne okiennice drewniane, które odznaczają się doskonałymi parametrami izolacyjności akustycznej oraz termicznej.

Okna i drzwi DOMU Z DUSZĄ

Produkowane przez nas drewniane okna klasyczne oraz łukowe stanowią znakomite elementy wykończeniowe do budynków jednorodzinnych, a także do wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Zarówno okna łukowe, jak i kwadratowe wykonujemy z wyselekcjonowanych gatunków drewna, które cechuje odpowiednia trwałość i wytrzymałość.

Okna z drewna Okna SOUL SOFTLINE Okiennice z drewna Okna drewniane Dom drewniany Z DUSZĄ

Atutem produkowanych przez naszą firmę okiennic drewnianych jest nie tylko estetyczny wygląd, ale także duża odporność na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych. Stosowane przez nas technologie wytwarzania drewnianych okien łukowych nie dopuszczają wad materiałowych, takich jak zawoje czy widoczne sęki.

Okiennice drewniane, które produkujemy w zakładzie zlokalizowanym niedaleko miasta Kraków są dostępne praktycznie w dowolnych rozmiarach i kształtach, takich jak łuki, trójkąty oraz koła.

Skontaktuj się z nami

powrót do innych usług budowlanych

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015
realizacja: Strony internetowe Kraków ememstudio ememstudio