EKSKLUZYWNE DOMY I WILLE Z BALI

Zadzwoń: 608 299 790

Więźby dachowe

Solidne więźby dachowe: Kraków

Więźba dachowa to podstawa konstrukcji każdego dachu. Od jakości drewna, z którego została wykonana, staranności jego obróbki oraz właściwego montażu w dużej mierze zależy bezpieczeństwo ludzi użytkujących danych budynek.

Więźby dachowe Kraków dachy drewniane Producent więźb dachowych Dom z więźbami dachowymi Zdjęcia więźb dachowych

Oferowane przez naszą firmę kompletne więźby dachowe mogą być stosowane do budowy większości typów obiektów jednorodzinnych, przemysłowych oraz komercyjnych. Wszystkie elementy więźby dachowej są docinane na wymiar dzięki czemu są gotowe do montażu i znacznie skracają czas budowy pokryć dachowych. Kantówki, deski, łaty oraz kontrałaty wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym niedaleko Krakowa w głównej mierze z drewna świerkowego oraz sosnowego.

Przy produkcji więźby dachowej gwarantujemy:


Wykonujemy solidne więźby dachowe na budynkach murowanych oraz sprzedajemy materiał na więźby dachowe wg specyfikacji projektowej Klienta. Sprzedajemy również tarcicę, kantówki i deski. Klientów z miasta Kraków oraz okolic zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje w kwestii wymiarów, cen, terminów realizacji oraz odbioru.

Skontaktuj się z nami

powrót do innych usług budowlanych

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015
realizacja: Strony internetowe Kraków ememstudio ememstudio